Emotions
Multisense1

The Emotion Experts

İşin nevi’ne göre ayrılmış; Müzik Senkronlu ve Lazer Teknolojisi ile donatılmış GÖSTERİLER, Müzikli SU OYUNLARI (SU ORGU), SU PERDESİ üzerine yansıtılmış ÜÇ BOYUTLU LAZER ve VİDEO PROJEKSİYONLARI, ATEŞ TOPU, KOKU YAYMA, VİDEO, RÜZGAR, KAR, SİS ve DUMAN

SendToFriend02

Soru - Cevap

 

 

Düşünce ve taslağıma uygun MODÜL’leri seçebilir miyim?

Evet. Tüm Modüller akla gelebilecek şekilde birbirine kombineli olarak çalıştırılabilirler.

 

Çok büyük harcama gerektirmeyen HAZIR GÖSTERİLER var mı?

Komple hazır Gösteriler büyük bir Havuz’da yapılır. Bu tesise büyük masraf gerektirmeyen ilave LOGO’nuz konabilir.

 

Küçük çaplı topluluklar için bu GÖSTERİLER yapılabilir mi?

Seyirci ve ziyaretçi sayısı’nın azlığı, gösteri kalitesini etkilemez.

 

Seyircilerde olabilecek en yüksek sayı ne kadar olabilir?

Seyircilerin sayısı, GÖSTERİ yapılan Alan’ın büyüklüğü ile sınırlıdır. AÇIK HAVA GÖSTERİLERİN’ DE 500.000 seyircinin büyük bir zevkle bu SHOW’ları izlediklerine tanık olduk.

 

Emniyet nasıl sağlanıyor?

Gerek TEKNİK ve gerekse tüm SHOW’lar Alman TÜV kuruluşunca defalarca emniyet yönünden kontrol edilerek gösterime sunulurlar. Ayrıca, gösteri süresince eğitilmiş uzman personel sürekli görev başında tutulur.

 

SHOW’ları nerede izleyebilirim?

500 kişilik bir seyirci kitlesine hitap edebilecek Augsburg’daki Stüdyo’muzda izleyebilirsiniz. Bu tesis, bazı eğlenceler için kiralanabilir.

 

Bu SHOW’lar için neler GEREKLİ’dir?

Seyirci Sayısı, Gösteri’nin yapılacağı Alanı’nın büyüklüğü ve Çevre Işığı gibi Faktörler ön plana çıkmaktadır. Enerji bağlantısının, toplam band genişliğinde 230V/16A 50Hz’den 400V/125A 50Hz’e kadar kuvvetli akım alması gerekir. Su soğutmalı Lazer Tesisi, Havuz’un doldurulabilmesi için dakikada 8 ile 18 litre ve 4 bar basıncında bir su bağlantısı gerekmektedir. Emniyet tekniği açısından LAZER çıkış yüksekliği 2,5 m olmalıdır. Su Havuzu’nun yerleştirileceği zeminin düz ve m²’de yaklaşık 450 kg.lık bir ağırlığı kaldırabilmesi gerekir.

promised 100% customer satisfaction guarantee

The original amazing waterfountaineffect from Las Vegas

Showlaser, Lasershows, Lasereffekte, Lasergrafiken, Laseranlagen, Laserevents, Laserspezialeffekte, Laserbeams, Wassershows, Wasserspiele, Wasserorgeln, Wasserleinwand, Feuer

www.the-emotion-experts.com

copyright by oxygon ag

www.emotion-experts.com