Emotions
Multisense1

The Emotion Experts

İşin nevi’ne göre ayrılmış; Müzik Senkronlu ve Lazer Teknolojisi ile donatılmış GÖSTERİLER, Müzikli SU OYUNLARI (SU ORGU), SU PERDESİ üzerine yansıtılmış ÜÇ BOYUTLU LAZER ve VİDEO PROJEKSİYONLARI, ATEŞ TOPU, KOKU YAYMA, VİDEO, RÜZGAR, KAR, SİS ve DUMAN

SendToFriend02

SU PERDESİ TEKNİĞİ

 

Saniyelik sürede açılıp – kapanan ve mekanın ortasında dikey olarak saf sudan yapılan ve tüm Efektlerin yansıtıldığı alana SU PERDESİ denir. İdeal bir çevre, gösterinin yapıldığı an karanlık olacağından, su perdesindeki ince su aralıkları neredeyse görünmezler. Bundan dolayı, perdeye yansıyan VİDEO/FİLM, DIA ve LAZER RESİMLERİ adeta ÜÇ BOYUTLU, yahut’da holografik olarak mekan ortasında süzülüyormuş gibi görüntü sergilerler.

Aynı anda Video  Film’e veya DIA Projeksiyonu’na ilaveten su üstüne otomatik olarak LAZER gösterisi eklenebilir. Bu arada, tüm Projeksiyonlama tekrar değerlendirilir ve yuvarlak bir şekil verilen LAZER Efektleri su yolunda parıldayarak kırılırlar.

SU PERDESİ, açık alanda Irmak, Deniz ve Nehir’de de yapılabilir. Su içinden zıplayan Balina, Yunus Balığı veya diğer balıkların bu hareketleri yansıtılarak suya tam bir canlılık verilebilir. Video  Filme alınmış Şarkıcı ve Aktörler’in su üstünde dansları ve perdede süzülerek görüntüleri yansıtılabilir.

Takdir almış bu gibi Tesislerden bazılarından örnekler: LAS VEGAS’ DA (Nevada) LUXOR OTELİ ÖNÜ,  BALİ’DE (Endonezya) FESTİVAL PARKI, PUSAN’DA (KORE) SKY PLAZA – Alış Veriş Merkezi (Dış Mekan’da) ve yine aynı yerde Kaliforniyalı iş ortağımızla yaptığımız İç Mekan Tesisler.

Su perdesi’nin büyüklüğü ayarlanabilir. Beher modül 50m x 20m (rüzgar etkisine göre) ölçülerine kadar yapılabilir.

Ağır çevre şartlarında su perdesinin parke zeminde de tehlikesiz ve zararsız bir şekilde çalışabilmesi için OXYGON gerekli emniyet tedbirlerini alır.

LaserWaterFire

promised 100% customer satisfaction guarantee

The original amazing waterfountaineffect from Las Vegas

Showlaser, Lasershows, Lasereffekte, Lasergrafiken, Laseranlagen, Laserevents, Laserspezialeffekte, Laserbeams, Wassershows, Wasserspiele, Wasserorgeln, Wasserleinwand, Feuer

www.the-emotion-experts.com

copyright by oxygon ag

www.emotion-experts.com